KURUMSAL
Hakkımızda


İnova İş Sağlığı ve Güvenliği A.Ş. 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Kanunun yürürlüğe girdiği 2012 yılından beridir sektörde deneyim kazanmış mühendislerin bir araya gelmesiyle kurulan; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi) olarak iş sağlığı ve güvenliği alanı başta olmak üzere çeşitli mühendislik branşlarında firmalara hizmet vermek üzere faaliyet göstermektedir.

İş sağlığı ve güvenliği ile beraber iş hukuku, bilgi güvenliği konusunda uzman ekibi ile Kayseri ve civarındaki firmalara en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş, ilkeleri ve hedefleri olan bir firmadır.

İnova OSGB, İş sağlığı ve güvenliği dokümantasyonunun eksiksiz ve hatasız yapılmasıyla ve firmalara bir sistemi kurup sürdürülebilir kılmasıyla en iyi fiyat/performans oranını veren bir firmadır.

Sektöre başladığı ilk yıldan itibaren birçok projeyi gerçekleştirmeyi başaran mühendislerden oluşan İNOVA OSGB, çalışma bölgesinde kayseri iş sağlığı firmaları olarak yeni müşterileri ile yoluna devam etmektedir.

 

 

MİSYONUMUZ

 

Kayseri iş güvenliği firmaları olarak, İnova Kayseri OSGB;

 

İşinin sorumluluğu ve bilinciyle firmaların en iyi şekilde hizmet almasını sağlayan, iş sağlığı ve güvenliği alanında farkındalık oluşturup bunu bir yük değil gereklilik haline getirmeyi amaçlamaktadır.

 

 

Gücünü; mühendis ve alanında uzman sağlık ekibinin tecrübeleri ışığında oluşturduğu yenilikçi, rekabetçi ve verimli iş modelleriyle gerçekleştirdiği pek çok kurumsal proje geçmişinden almaktadır.

 

VİZYONUMUZ

 

Kayseri iş güvenliği firmaları olarak, İnova Kayseri OSGB;

 

Hizmet verdiği tüm müşterilerin hizmet alımlarını ve kullanımlarını en üst seviyede tutmayı ve firmaların güncel mevzuata dayanan çözümlerle buluşturmayı hedeflemektedir. Bu hedefimizi gerçekleştirirken, verilecek hizmetin fiyat/performans dengesini optimum seviyede tutarak firmalara katma değerli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Daha fazla kayseri iş sağlığı firmaları bilgileri için www.kayseriissagligifirmalari.com ve www.kayseriisguvenligifirmalari.com sitelerimiz inceleyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.İnova İş Sağlığı ve Güvenliği A.Ş. Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.